Dziś jest Piątek, 04 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Sukcesy scholi i solistek

W ostatnie dwie niedziele schola „Perełki Maryi” oraz solistki Marcelina Kopeć i Anna Dziuba występowały na festiwalach piosenki religijnej w Archidiecezji Lubelskiej. Pierwszy z nich odbył się w Księżomierzu i poświęcony był pieśni Maryjnej. Tam schola zdobyła nagrodę publiczności wykonując utwory: „Pasja” i „Matka o twarzy czarnej”. Jury przyznało scholi wyróżnienie. Z wyróżnieniem wróciła także Anna Dziuba. Tydzień później grupa wyjechała do Wojsławic, zdobywając główne nagrody w swoich kategoriach. Zarówno schola jak i obie solistki zajęły pierwsze miejsca. Miłym akcentem po festiwalu było jeszcze zwiedzanie Zamościa.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby