Dziś jest Poniedziałek, 28 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wacława, Tymona, Marka. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wycieczka absolwentów

Tradycyjnie pod koniec Roku Szkolnego absolwenci szkoły podstawowej udali się na swoją klasową wycieczkę. Tym razem trasa wiodła do Zakopanego. Pod kierownictwem ks. proboszcza oraz wychowawczyni Barbary Kopeć młodzież spędziła trzy dni w tym uroczym zakątku Polski. Oprócz spacerów szlakami górskimi i przejazdu wyciągami na Gubałówkę i skocznię, uczestnicy odwiedzili miejscowy aquapark i park linowy. Modlili się także w pustelni brata Alberta oraz w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Czas wycieczki szybko minął i w piątek wszyscy stawili się po odbiór świadectw.