Dziś jest Piątek, 04 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Wszystkiego najlepszego!

Diecezjalny Dzień Wspólnoty

Dnia 23 lipca w Sandomierzu spotkała się młodzież Diecezji Sandomierskiej wraz z gośćmi z zagranicy na Diecezjalnym Dniu Wspólnoty. Była tam także delegacja z naszej parafii. Młodzież zwiedzała Sandomierz, będąc na Bramie Opatowskiej, w Katedrze Sandomierskiej oraz w Muzeum Diecezjalnym. Centralnym punktem spotkania była koncelebrowana msza święta na Błoniach przy pomniku św. Jana Pawła II. Po mszy świętej i posiłku na rynku sandomierskim wystąpił zespół Trzecia Godzina Dnia. Zakończeniem wspólnej modlitwy była adoracja eucharystyczna.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby