Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 10.07.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Władysława Pyryta.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary: Jan i Krzysztof Kopeć 300 zł., Bogusława i Józef Kopeć 200 zł., Jacek Kopeć 200 zł., Jan Guściora 300 zł., Małgorzata i Marcin Pyra 300 zł.

5. Zapowiedż przedślubna II – Grzegorz Tereszkiewicz z naszej parafii i Elżbieta Skomro z parafii Raniżów