Dziś jest Sobota, 28 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 24.07.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy do sprzątania kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Proszę o modlitwę różańcową różę Anny Tereszkiewicz.

4. Zachęcamy na do wyjazdy na swiatowe Dni Młodzieży do Krakowa.(Wyjazd z Komorowa w sobotę o 13.30)

5. Zapisujemy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę i na pielgrzymowanie duchowe.

6. Jutro wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, msza św. z błogosławieństwem pojazdów o godz. 19.00.

7. Za tydzień ze względu na mszę sw. zakończenia Światowych Dni Młodzieży, msze święte będą o godz. 7.30 i 9.00.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Halina i Tomasz Kozak 200 zł., Aniela Żarkowska 200 zł., Zbigniew Brylowski 500 zł., Danuta i Leszek Kosek 200 zł., Henryk Sobolewski 200 zl.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby