Dziś jest Niedziela, 29 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Błazeja, Saturnina. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 3.07.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Wyjazd do Jarosławca w nocy z 5 na 6 lipca o północy.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różę Jana Tęczy.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek miesiąca, modlimy się o powołania.

6. 23 lipca w Sandomierzu organizowany jest Diecezjalny dzień Wspólnoty, prowadzimy zapisy.

7. Trwają zapisy na pieszą pielgrzymkę ze Stalowej Woli na Jasną Górę oraz do pielgrzymowania duchowego.

8. Bóg zapłać za złożone ofiary: Józef Reguła 200 zł, Kamil Rozmus 100 zł, Piotr Sobolewski 250 zł, Rodz. Kosiorowskich 200 zł.

9. Zapowiedź przedślubna I – Grzegorz Tereszkiewicz z naszej parafii i Elżbieta Skomro z parafii Raniżów.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby