Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 31.07.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie, i piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 18.00, I sobota miesiąca, modlimy się do Niepokalanego Serca NMP, I niedziela miesiąca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

4. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Zofii Kopeć.

5. Dziś w Ślęzakach spotkanie organizacyjne pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Można jeszcze pobrać karty zgłoszenia.

6. Bóg zapłać za złożone ofiary:Władysława Wojdyło 100 zł, rodz. Witkowskich 400 zł.

7. W tym tygodniu przywieziono nowe ławki umieszczone przy ścianach, koszt 11 tys zł.

8. Od 4 do 7 sierpnia będzie trwał odpust w Cmolasie.Szczegóły na plakacie. Nasza parafia wybiera się w sobotę, jeśli będą chętni to pieszo wyjście o 7.30, będzie też autobus o 9.45 dla orkiestry i chętnych.