Dziś jest Piątek, 04 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Barbary, Krystiana, Jana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 14.08.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP, msze św. o godz. 8.00 i 11.00 z błogosławieństwem ziół i kwiatów. odpust w Raniżowie, suma o godz. 11.30 z udziałem naszej orkiestry.

4. Proszę o modlitwę różańcową jutro różę Stefanii Kopeć, w niedzielę różę Marii Kolano.

5. Na zakończenie wakacji proponowane są dwa wyjazdy, odbędzie się ten, na który będzie więcej chętnych. 1) do Zakopanego w dniach od 29 do 31 sierpnia 2) do Lichenia, Głogowca, Ostrowa Lednickiego i Gniezna w dniach 29 – 30 sierpnia. Koszt każdego wyjazdu 160 zł. Obejmuje przejazd, wyżywienie, nocleg (przy 50 osobach).

6. Bóg zapłac za złożone ofiary: Stanisław Kosiorowski 200 zł i Stanisław Stolarz 300 zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby