Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 28.08.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w sobotę zapraszam dwie grupy przed dożynkami.

2. Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W tym tygodniu początek Roku Szkolnego, msza św. dla dzieci w czwartek o godz. 8.00.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania do służby w kościele, pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00, pierwsza sobota miesiąca i pierwsza niedziela miesiąca.

5. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Janiny Tęcza.

6. Za tydzień o godz. 11.00 nasze dożynki parafialne, którym będzie przewodniczył poprzedni proboszcz, ks. Ryszard Wamyj.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary: Piotr Puzio i Mariusz Kisiel 500 zł., Danuta i Bogdan Chrząstek 300 zł, Marian Ozga 200 zł.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.