Dziś jest Sobota, 28 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 28.08.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w sobotę zapraszam dwie grupy przed dożynkami.

2. Zachęcam do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. W tym tygodniu początek Roku Szkolnego, msza św. dla dzieci w czwartek o godz. 8.00.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania do służby w kościele, pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00, pierwsza sobota miesiąca i pierwsza niedziela miesiąca.

5. Za tydzień proszę o modlitwę różańcową różę Janiny Tęcza.

6. Za tydzień o godz. 11.00 nasze dożynki parafialne, którym będzie przewodniczył poprzedni proboszcz, ks. Ryszard Wamyj.

7. Bóg zapłać za złożone ofiary: Piotr Puzio i Mariusz Kisiel 500 zł., Danuta i Bogdan Chrząstek 300 zł, Marian Ozga 200 zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby