Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 7.08.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę.

2. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3. Za tydzień proszę o modlitwę przed suma różę Mariana Ozgi.

4. Bóg zapłać za złożone ofiary: rodz. Puzio 300 zł., Krzysztof Syska 200 zł.

5. Bóg zapłać za udział w pielgrzymce do Cmolasu, wzięło udział ok. 40 osób pieszo, pielgrzymi zamówili mszę świętą, będzie sprawowana 28 sierpnia o godz. 11.00.

6. Polecajmy w naszych modlitwach pielgrzymów zdążających na Jasną Górę, szczególnie z naszej diecezji.