Dziś jest Niedziela, 29 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Błazeja, Saturnina. Wszystkiego najlepszego!

Wyjazd do Wrocławia

ministranci_schola_wroclaw2016

W dniach 11 – 13 sierpnia przebywała we Wrocławiu pierwsza grupa naszej młodzieży. Wyjazd był nagrodą dla najbardziej aktywnego ministranta i scholanek w roku szkolnym. Uczestnicy udali się tam samolotem z Warszawy. Zwiedzali miasto, mi.in. obejrzeli Panoramę Racławicką, Sky Tower, fontannę multimedialną, rynek i największy w Polsce Ogród Zoologiczny. To wyjazdu przygotowują się kolejne osoby.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby