Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wyjazd do Wrocławia

ministranci_schola_wroclaw2016

W dniach 11 – 13 sierpnia przebywała we Wrocławiu pierwsza grupa naszej młodzieży. Wyjazd był nagrodą dla najbardziej aktywnego ministranta i scholanek w roku szkolnym. Uczestnicy udali się tam samolotem z Warszawy. Zwiedzali miasto, mi.in. obejrzeli Panoramę Racławicką, Sky Tower, fontannę multimedialną, rynek i największy w Polsce Ogród Zoologiczny. To wyjazdu przygotowują się kolejne osoby.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.