Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 04.09.2016 r.

1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, zapraszamy kolejną grupę w piątek.

2. zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej

3. Za tydzień proszę o modlitwę różę Jana Tęczy

4. W sobotę nabożeństwo czterdziestogodzinne jako dziękczynienie za 53 lata kościoła parafialnego, w niedzielę o godz. 11.00 msza św. w int. ofiarodawców.

5. Bóg zapłać za złożone ofiary: Edmund i Roman Puzio 400 zł., Jacek Sobala 200 zł., Marta i Jan Kaczorowski 300 zł., Elżbieta i Jan Kopeć 200 zł.