Dziś jest Środa, 12 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Pankracego, Dominika, Achillesa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 11.09.2016 r.

1. Przeżywając 53 rocznicę poświecenia naszego kościoła, dziękujemy Bogu za Jego obecność pośród nas. Suma w intencji wszystkich ofiarodawców.

2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła. Proszę o zatroszczenie się o świątynię kolejnych parafian.

3. Dziś rozpoczynamy Tydzień Wychowania pod hasłem „Miłosierni jak Ojciec”. Codziennie będziemy polecać sprawę wychowania dzieci i młodzieży. Zwieńczeniem tego tygodnia będzie Uroczysta Msza święta w intencji dzieci i młodzieży z naszej parafii w niedzielę o godz. 11.00

4. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. Po Mszy zapraszam na spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów.

6. Za tydzień proszę o modlitwę Różę Młodzieżową

7.Przewodniczący KEP podjął decyzję, że w niedzielę 18 września poprzez modlitwę oraz ofiary składane do puszek zostanie udzielone wsparcie ofiarom kataklizmu trzęsienia ziemi we Włoszech.

8. Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej