Dziś jest Sobota, 15 maja 2021 r. Obchodzimy imieniny: Zofii, Nadziei, Izydora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 18.09.2016 r.

1. W środę wypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, a w piątek wspomnienie św. Ojca Pio.

2. Bóg niech wynagrodzi wszystkim, którzy posprzątali nasz kościół. Troskę o naszą świątynię podejmą kolejni parafianie.

3. W środę po Mszy św., serdecznie zapraszam na spotkanie Rodziców dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej.

4. Zbiórka ministrantów w czwartek po Mszy św.

5. Spotkanie scholii w sobotę o godz. 16.00

6. W sobotę o godz. 16.00 w naszej Szkole Podstawowej odbędzie Zebranie Wiejskie.

7. W dniach 24-26 września odbędą się w Majdanie Królewskim –IX Dni Kardynała Adama Kozłowieckiego. Program znajduje się w gablocie.

8. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej. W „ Niedzieli” znajdziemy ciekawe artykuły o św. O. Pio, a w „ Gościu Niedzielnym” reportaż z Harlow w Anglii, gdzie niedawno zamordowano naszego rodaka.

9. Zgodnie z zapowiedzią dziś w duchu okazania miłosierdzia, składając dobrowolną ofiarę do puszki, chcemy wesprzeć Włochów dotkniętych przez trzęsienie ziemi. Za każdą modlitwę i ofiarę niech Bóg wynagradza.

10. Komunikaty: KUL, Wójta Gminy, SOK Nowa Dęba