Dziś jest Środa, 25 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Erazma, Katarzyny. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 25.09.2016 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:
a) we wtorek św. Wincentego a Paulo
b) w czwartek- święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
c) w piątek- św. Hieronima
d) w sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

2. Bóg niech wynagrodzi wszystkim, którzy posprzątali nasz kościół. Troskę o naszą świątynię podejmą kolejni parafianie.

3. Dziś taca przeznaczona na remont katedry.

4. We wtorek po Mszy św. zapraszam gimnazjalistów wszystkich klas na spotkanie organizacyjne w sprawie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

5. W czwartek zapraszam o godz. 17.00 na Mszę św. intencji ks. Michała Łukasika, poprzedniego proboszcza z racji Jego Imienin. Niech nasza wspólna modlitwa będzie wyrazem wdzięczności i pamięci oraz prośbą o błogosławieństwo w jego posłudze duszpasterskiej.

6. Pierwszą sobotą rozpoczynamy miesiąc październik. Msza święta na tygodniu będzie sprawowana o godz. 17.00, a po niej nabożeństwo różańcowe. Natomiast w niedzielę Msza święta po południu o godz. 15.00, a Różaniec o 16.00.

7. O modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę przed sumą proszę Różę Marii Puzio.

8. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie różańców dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii świętej. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych.

9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajduje się płyta DVD z najgłośniejszym filmem religijnym ostatnich lat: „Bóg nie marł”. Cena pozostaje bez zmian-5 zł.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby