Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wszystko w życiu ma swój początek i koniec… (04.04.2011-04.09.2016).

podziekowanie_ksiedzu

Te krótkie lecz piękne lata, które spędziliśmy w naszej parafialnej rodzinie pod przewodnictwem księdza dr Michała Łukasika minęły jak jeden dzień. Wśród wielu działań ksiądz Proboszcz wyszedł poza granice naszej Wspólnoty Parafialnej i integrował społeczność z całego Powiatu Kolbuszowskiego…

Przykro nam bardzo, serca nasze płaczą lecz ufni w wolę Boga jesteśmy posłuszni i przyjmujemy do serc naszych, że ksiądz Proboszcz decyzją biskupa opuszcza naszą parafię.

Wierzymy, bo tak uczył nas Nasz duchowy Pasterz, że Bóg Ojciec postawił przed naszym ks. Michałem jeszcze trudniejsze zadania. Mamy głęboką nadzieję, że za kilka lat spotkamy się w pełni wiary, nadziei i miłości po raz wtóry w naszej parafii…

 

Mieszkańcy parafii Kopcie
zasmuceni, lecz posłuszni woli Ojca.