Dziś jest Wtorek, 27 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Iwony, Sabiny. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 16.10.2016 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:
Poniedziałek – św. Ignacego Antiocheńskiego
Wtorek – święto św. Łukasza Ewangelisty- dzień modlitw w intencji Służby Zdrowia
Czwartek – św. Jana Kantego
Piątek – bł. Jakuba Strzemię
Sobotę – święto- rocznica poświecenia bazyliki katedralnej w Sandomierzu

2. Przypominam i zachęcam do wspólnej codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele na nabożeństwie o godz. 17.30

3. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali i udekorowali kwiatami nasz kościół. Bóg zapłać! Troskę o piękno naszej świątyni polecamy kolejnym parafianom.

4. We wtorek przypada 12 rocz. śm. Ks. Józefa Burlikowskiego. Zapraszam na Mszę św. w jego intencji w środę o godz. 9.00

5. W czwartek:
14.30 – Szkoła Muzyczna
16.00 – Spotkanie scholi
Po różańcu – zbiórka ministrantów

6. Proszę, aby modlitwę różańcową przed sumą w najbliższą niedzielę poprowadziła Róża Pana Mariana Ozgi

7. Stowarzyszenie „NIL” zaprasza do udziału w spotkaniu dotyczącym bezzwrotnych dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej wszystkie zainteresowane osoby powyżej 30 roku życia, w tym rencistów i emerytów. Spotkanie odbędzie się 17 października o godz. 08.30 w Urzędzie Gminy w Dzikowcu.

8. W „Niedzieli” o cudach za wstawiennictwem ks. Jerzego Popiełuszki i nabożeństwie Pierwszych Piątków Miesiąca. Dzięki lekturze „Gościa Niedzielnego” poznamy nowych 17 stu kardynałów Kościoła, oraz jak wyglądała Pierwsza Komunia stulatki z Rio de Janeiro.

9. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na potrzeby naszego kościoła. Ostatnio ofiary złożyli Państwo Anna i Józef Wilk -200 zł., Pan Marek Serafin-200 zł.., Państwo Czesława i Antoni Puzio – 200 euro. Bóg zapłać!

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia, życzę obfitości łask Bożych

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.