Dziś jest Sobota, 24 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Rafała, Marcina, Antoniego. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 23.10.2016 r.

1. W rozpoczynającym się tygodniu wspominamy:
Wtorek – św. Jana Pawła II
Piątek – święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

2. Dziś rozpoczynamy tydzień misyjny. Taca przeznaczona na misje.

3. Zatroskanym o czystość i piękno naszej świątyni niech Bóg błogosławi. Proszę, aby kolejni parafianie podjęli posługę dla nas wszystkich, sprzątając kościół w sobotę o godz.9.00

4. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele po Mszy świętej o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę w tym ostatnim już tygodniu października.

5. Modlitwę różańcową przed Sumą w przyszłą niedzielę proszę, aby poprowadziła Róża Pani Stefanii Kopeć

6. Spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych w naszej parafii będzie w sobotę od 10.30 do 11.30.

7. Bardzo proszę, aby porządkując nasz cmentarz do kontenera wrzucać tylko plastik w tym sztuczne kwiaty i wieńce oraz szkło. Natomiast pozostałe śmieci (ziemia, żywe kwiaty, ), proszę składać w miejscu, które zostanie wyznaczone.

8. Na stoliku z prasą znajdują się kartki wypominkowe. Dbając o wygląd i wystrój grobów naszych bliskich zmarłych, nie zapominajmy, że dla nich najlepszym darem jest modlitwa.

9. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na potrzeby naszego kościoła. Ostatnio ofiary złożyli Państwo Karolina i Marek Kozak -200 zł., Pan Mieczysław Dziadura-200 zł.., Pan Kamil Rozmus – 100 zł. Bóg zapłać!

10. Służba Liturgiczna naszej parafii brała wczoraj udział w Dekanalnym turnieju piłki halowej. We wszystkich trzech kategoriach wiekowych nasi chłopcy zajęli trzecie, pucharowe miejsce. Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”. W pozostałych tygodnikach katolickich przeczytamy o pracy misjonarzy pochodzących z naszej diecezji.

12. Przypominam, że w przyszłą niedzielę w nocy zmieniamy czas na zimowy

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.