Dziś jest Sobota, 31 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 30.10.2016 r.

1. W tym tygodniu przypada:
Wtorek – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte o 7.00, 9.00 i 11.00 na cmentarzu
Środę – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte o 7.00. 11.00- po niej procesja na cmentarz i tam modlitwa za zmarłych, a wieczorem o 16.00
Piątek – św. Karola Boromeusza

2. Począwszy od 2 listopada Msza wieczorowa będzie sprawowana o godz. 16.00

3. W dniach od 2 do 8 listopada zapraszam na różaniec wypominkowy po Mszy świętej wieczorowej.

4. Bóg niech wynagrodzi wszystkim, którzy posprzątali nasz kościół. Troskę o naszą świątynię podejmą kolejni parafianie.

5. Próba scholi w czwartek po różańcu. Nie będzie w tym tygodniu zbiórki ministrantów.

6. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od 15.00. Proszę o zgłaszanie chorych, których odwiedzę w piątek.

7. Modlitwę różańcową przed Sumą w przyszłą niedzielę proszę, aby poprowadziła Róża Pani Teresy Sudoł.

8. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na potrzeby naszego kościoła. Ostatnio ofiary złożyli: Pan Jan Marut-200 zł.., Pan Marek Sudoł – 200 zł. Dzięki Waszej ofiarności udało nam się spłacić ławki. Bóg zapłać! Teraz pozostały jeszcze okna.

9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Mamy nowe numery „ Naszej Arki” i „ Drogi”. W „Niedzieli” relacja z narodowej pielgrzymki do Rzymu.

10. Urząd Gminy Dzikowiec ogłasza nabór wniosków na dotacje w wysokości 70% kosztów na budowę paneli fotowoltaicznych na dachach budynków mieszkalnych. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 4.11.2016r. o godz. 17.00 w budynku Domu Strażaka w Dzikowcu

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.