Dziś jest Sobota, 31 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Urbana, Saturnina, Krzysztofa. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Poświęcenie różańców

W pierwszą niedzielę października dzieci naszej parafii przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymały różańce. W czasie Mszy świętej o godz. 11.00, różańce zostały poświęcone i wręczone dzieciom przez ks. proboszcza Stanisława. Życzymy, aby modlitwa różańcowa dopomagała naszym dzieciom w przygotowaniach do spotkania z Jezusem w Komunii, a wszystkich parafian zachęcamy do modlitwy w ich intencji.

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.