Dziś jest Piątek, 05 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila. Wszystkiego najlepszego!

Poświęcenie różańców

W pierwszą niedzielę października dzieci naszej parafii przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymały różańce. W czasie Mszy świętej o godz. 11.00, różańce zostały poświęcone i wręczone dzieciom przez ks. proboszcza Stanisława. Życzymy, aby modlitwa różańcowa dopomagała naszym dzieciom w przygotowaniach do spotkania z Jezusem w Komunii, a wszystkich parafian zachęcamy do modlitwy w ich intencji.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby