Dziś jest Piątek, 05 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Adriana, Fryderyka, Teofila. Wszystkiego najlepszego!

Wyśpiewały sukces

marcelina_ania_festiwal2016

Już piąty raz 24 września 2016 roku, Podkarpacki Festiwal Piosenki Misyjnej rozpoczął Dni kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Wzięły w nim udział dwie nasze utalentowane parafianki. Ania Dziuba została wyróżniona w kategorii soliści. Natomiast Marcelina Kopeć wyśpiewała wyróżnienie i nagrodę Dyrektora Muzeum kard. Kozłowieckiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby