Dziś jest Poniedziałek, 26 października 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Wyśpiewały sukces

marcelina_ania_festiwal2016

Już piąty raz 24 września 2016 roku, Podkarpacki Festiwal Piosenki Misyjnej rozpoczął Dni kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej. Wzięły w nim udział dwie nasze utalentowane parafianki. Ania Dziuba została wyróżniona w kategorii soliści. Natomiast Marcelina Kopeć wyśpiewała wyróżnienie i nagrodę Dyrektora Muzeum kard. Kozłowieckiego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

DRODZY PARAFIANIE!

Od 17 października nasz powiat kolbuszowski znajduje się w „czerwonej strefie”.
W związku z wprowadzonymi obostrzeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie 45 osób, nie licząc celebransa i asysty liturgicznej.