Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 13.11.2016 r.

1. W tym tygodniu liturgiczne wspomnienia:
Czwartek – św. Elżbiety Węgierskiej
Piątek – bł. Karoliny Kózkówny
Sobotę – bł. Salomei

2. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali nasz kościół. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Troskę o Dom Boży polecamy kolejnym parafianom.

3. Przeżywamy Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym – zbiórka do puszek na organizację „Kościół w potrzebie”.

4. Trwa Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla i Pana w naszej Ojczyźnie. Codziennie po Mszy wieczorowej jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i odpowiednie modlitwy.

5. Pielgrzymka do Krakowa – Łagiewnik na to wyjątkowe wydarzenie wyruszy z naszej parafii w sobotę o godz. 6.30. Bardzo proszę zapisywać. Koszt 40 zł.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i uroczyste zakończenie Roku Miłosierdzia, Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski i dziękczynienie za ŚDM w Krakowie.

7. Zbiórka ministrantów w czwartek o godz. 17.00. W tym tygodniu nie ma próby scholi.

8. Modlitwę różańcową przed Sumą w przyszłą niedzielę proszę, aby poprowadziła Róża Pani Stanisławy Dzióby.

9. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na potrzeby naszego kościoła. Ostatnio ofiary złożyli Państwo Byczek 200zł, Państwo Paulina i Sylwester Kopeć 200zł, Pan Józef Kopeć 200 zł. Bóg zapłać!