Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 20.11.2016 r.

1. Uroczystością Chrystusa Króla kończymy Rok Miłosierdzia w Kościele powszechnym, a w Polsce Jubileusz 1050 lecia chrztu Polski. Dziś jako wspólnota parafialna dokonujemy aktu przyjęcia Chrystusa za Pana i Króla.

2. W tym tygodniu wspominamy:
Poniedziałek – Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
Wtorek – Św. Cecylii
Czwartek – Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

3. Dziękuję parafianom, którzy posprzątali nasz kościół. Bóg zapłać za złożoną ofiarę. Troskę o naszą świątynię polecamy kolejnym parafianom.

4. Dziękuję za ofiary, które przeznaczacie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Można to będzie uczynić jeszcze w przyszłą niedzielę.

5. W poniedziałek szkoła muzyczna o godz. 14.45

6. Próba scholi w czwartek o godz. 17.00

7. W piątek zbiórka ministrantów o godz. 17.00

8. Próba orkiestry w piątek; godz.15.00 grupa młodsza, godz. 16.30 grupa zaawansowana

9. Nowy Rok liturgiczny rozpoczniemy przyszłą pierwszą niedzielą Adwentu. Mszę św. roratnią w tym roku będziemy sprawować o godz. 6.30 rano.

10. Modlitwę różańcową przed Sumą w przyszłą niedzielę proszę, aby poprowadziła Róża Pani Janiny Tęcza.

11. Dziękuję za ofiary na potrzeby naszej parafii. Ostatnio ofiary złożyli: Pani Czesława Wiącek-200 zł, Pan Zbigniew Ślęzak-200 zł, Pan Józef Bieleń -100 zł. Bóg zapłać!

12. Spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00

13. Zachęcam do nabywania prasy katolikiej.