Dziś jest Piątek, 27 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Waleriana, Wirgiliusza, Maksyma. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 27.11.2016 r.

1. W dzisiejszą, pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który przeżywać będziemy pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

2. „Roraty” w dni powszednie o 6.30. Dzieci, które przyniosą małe serduszko z napisanym dobrym uczynkiem, jaki zrobiły oraz imieniem i nazwiskiem po Mszy wezmą udział w losowaniu figurki Matki Bożej, którą zabiorą do siebie, aż do następnego dnia. Na „Roraty” dzieci przynoszą lampiony.

3. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni i za złożoną ofiarę. Proszą, aby troskę o nasz kościół podjęli kolejni parafianie.

4. W środę patronuje nam Św. Andrzej Apostoł, a w sobotę Św. Franciszek Ksawery.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 15.00. W piątek od godz. 14.00 odwiedzę chorych. Proszę zgłaszać swoich chorych w zakrystii. Nabożeństwo Pierwszych sobót miesiąca po Mszy św. wieczorowej.

6. Proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę Różę Pana Jana Tęczy. Po sumie zmiana tajemnic.

7. W przyszłą niedzielę dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie – zbiórka do puszek.

8. W poniedziałek szkoła muzyczna o 14.45, próba scholii w czwartek o 17.00. zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.00. Orkiestra spotyka się w piątek według ustalonego porządku.

9. W najbliższą niedzielę podczas Mszy świętych poświęcę opłatki wigilijne. Ofiary składane z racji nabywania opłatków zostaną przeznaczone na definitywną spłatę okien wstawionych na plebanii oraz na fundusz młodzieżowy.

10. Dziękuję serdecznie za ofiary, które składacie na potrzeby WSD w Sandomierzu.

11. W środę, 30 listopada o godz. 15.00 będą wydawane produkty spożywcze z Banku Żywności.

12. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby