Dziś jest Czwartek, 24 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 26.12.2016 r.

1. W czasie trwania oktawy Narodzenia Pańskiego wspominamy:
Wtorek – Świętego Jana Apostoła i Ewangelistę
Środę – Świętych Młodzianków Męczenników
Piątek – Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

2. Msza święta a po niej nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego w sobotę o godz. 16.00

3. Najbliższa niedziela to pierwszy dzień nowego roku 2017, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Proszę, aby modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Marii Puzio

4. Dziękuję za przybranie naszego kościoła na Święta Narodzenia Pańskiego Rodzicom i młodzieży ze scholi. Dziękuję także za złożona z tej racji składkę. Swoje podziękowania składam także parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i również wspomogli finansowo jego wystrój. Przy tej okazji dziękuję Panu Antoniemu Puzio za bezpłatne przekazanie choinek do kościoła. Składam serdeczne podziękowania Ochotniczej Straży Pożarnej za „ słodki upominek” dla dzieci uczestniczących w roratach. Za otwarte serca Wasze i dobro okazane, niech Wam Bóg hojnie błogosławi! Do posprzątania kościoła zapraszam kolejnych parafian.

5. Swoją ofiarę na potrzeby naszego kościoła ostatnio złożyli Państwo Ewa i Paweł Dzióbowie – 200 zł. Bóg zapłać!

6. Zachęcam do nabywania ubogaconych w treści świąteczne tygodników katolickich.

7. Przebieg wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:
Czwartek (29.12.2016 r.) – od 9.00 – Płazówka Kąty
Piątek (30.12.2016 r.) – od 9.00 – Płazówka