Dziś jest Czwartek, 03 grudnia 2020 r. Obchodzimy imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela 4.12.2016 r.

1. W tym tygodniu przeżywamy:
Środę – św. Ambrożego
Czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

2. Zapraszam wszystkich parafian na Mszę św. roratnią codziennie o godz. 6.30

3. Dziękuję za posprzątanie naszej świątyni i za złożoną ofiarę. Proszą, aby troskę o nasz kościół podjęli kolejni parafianie.

4. Dziś modlimy się i wspomagamy materialnie Kościół na Wschodzie – zbiórka do puszek.

5. Możemy nabywać opłatki na stół wigilijny. Dobrowolne ofiary składane przy tej okazji zostaną przeznaczone na spłacenie okien i fundusz młodzieżowy.

6. Przygotowując się do Świat Narodzenia Pańskiego, możemy włączyć się w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, nabywając świece Caritas: mała co najmniej 5 zł, duża 20 zł.

7. W poniedziałek szkoła muzyczna o 14.45, próba scholii w czwartek o 17.00. zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.00. Orkiestra spotyka się w piątek o 15.00 grupa młodsza, o 17.00 grupa zaawansowana.

8. Proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę Różę Młodzieżową.

9. Informuję, że spowiedź przedświąteczna w naszej parafii odbędzie się 14 grudnia w godz. 11.00-12.00 i 15.00-16.30

10. Ofiarę na kościół złożył Pan Stanisław Kwaśnik- 200 zł. Bóg zapłać!

11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” znajdziemy artykuł o podwójnej kradzieży św. Mikołaja, a w „Niedzieli” o pomocy katolikom na Wschodzie.

12. Wójt Gminy Dzikowiec oraz Fundacja SOS Życie zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne Panie w wieku 50-69 lat i cytologiczne, Panie w wieku 25-59 lat. Badania odbędą się w dniu 8 grudnia w Mammobusie w Dzikowcu obok Ośrodka Zdrowia w godz. od 9.00 do 17.00. Choć badania są bezpłatne obowiązuje jednaj rejestracja telefoniczna – tel. 17 582 40 60. Informacje znajdują się na tablicy w przedsionku kościoła.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby