Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 08.01.2017 r.

1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy dziś liturgiczne okres Bożego Narodzenia.

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

3. Bóg niech wynagrodzi wszystkim za pomoc w zorganizowaniu i przebiegu orszaku w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Dziękuję orkiestrze, strażakom OSP, chórowi, scholi i wszystkim uczestnikom- „ głowom koronowanym” i wszystkim pozostałym.

4. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Zofii Kopeć.

5. Swoją ofiarę na potrzeby naszego kościoła ostatnio złożył Pan Dariusz Rembisz – 200 zł. Bóg zapłać!

6. Przebieg wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:
Poniedziałek (9 stycznia) – od 9.00 – Poddębina (z przerwą o 11.30 na pogrzeb taty ks. Puzio w Raniżowie)
Wtorek (10 stycznia) – od 12.00 – Żarkowina
Środa (11 stycznia) – od 12.00 – Ozgi