Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 1 stycznia 2017 r.

1. Dziś czcimy Świętą Bożą Rodzicielkę Maryję prze którą przyszedł na świat Zbawiciel, dawca pokoju, wolności i nadziei. To również dzień modlitw o pokój na świecie.

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

3. W piątek uroczystość Objawienia Pańskiego- Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła i kredy na każdej Mszy świętej. Po Mszy świętej o godz. 11.00 wyruszy z naszego kościoła orszak Trzech Króli. W pochodzie ze śpiewem kolęd udamy się do remizy, aby tam, podzielić się opłatkiem , złożyć sobie życzenia i wspólnym kolędowaniem zakończyć orszak. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych i starszych, wszystkich Parafian.

4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi prze Mszami świętymi. Do chorych udam się od godz. 14.00. Proszę chorych zgłaszać do zakrystii.

5. Nabożeństwo Pierwszej Soboty odbędzie się po Mszy świętej o godz. 16.00

6. Przyszła niedziela, to niedziela święto Chrztu Pańskiego. Po każdej Mszy świętej dzieci z naszej szkoły zaprezentują przygotowane przez siebie Jasełka. Proszę, aby modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Anny Tereszkiewicz.

7. Swoją ofiarę na potrzeby naszego kościoła ostatnio złożył Pan Krzysztof Kwaśnik – 200 zł. Bóg zapłać!

8. Wszystkich Pielgrzymów uczestniczących w XXXIII Pieszej Pielgrzymce ze Stalowej Woli do Częstochowy w sierpniu 2016 roku, a wędrujących w grupie bł. Wincentego zapraszamy na Mszę świętą i spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 6 stycznia o godz. 14.00 w parafii Komorów. Zaprasza ks. Michał Mierzwa.

9. Przebieg wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu jest następujący:
Poniedziałek (2 stycznia) – od 9.00 – Górale, Podlesie, Rogacz i Puzie
Wtorek ( 3 stycznia) – od 12.00 – Podłężniówka
Środa ( 4 stycznia) – od 12.00 – Zapole
Czwartek (5 stycznia) – od 9.00 – Tęcze
Sobota ( 7 stycznia) – od 9.00 – Stare Kopcie i Wysokoniwka

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.