Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2017 r.

1. W nadchodzącym tygodniu patronują nam w czwartek św. Józef Pelczar, a w sobotę św. Agnieszka

2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

4. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Składam serdeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie kapłana w waszych domach, wspólną modlitwę i rozmowy. Ministrantom dziękuję za towarzyszenie mi w czasie odwiedzania Waszych domów.

5. Próba orkiestry w środę o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa.

6. Spotkanie scholi w czwartek o godz. 17.00.

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pana Mariana Ozgi.

8. Swoją ofiarę na potrzeby naszego kościoła ostatnio złożyli : Młodzież z Kopci -150 zł., Pan Władysław Szwed – 200 zł. I Państwo Aniela i Franciszek Kopeć. Bóg zapłać!

9. W przyszłą niedzielę odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chętnych naszych parafian. Rozpoczniemy wspólna modlitwą do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Chętnych proszę o zgłaszanie się do czwartku włącznie.

10. Informuję, że Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę elektroodpadów. W naszej parafii odbędzie ona 25 stycznia.

11. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.