Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 22.01.2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy:
Wtorek – św. Franciszka Salezego
Środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
Czwartek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa
Piątek – bł. Jerzego Matulewicza
Sobotę – św. Tomasza z Akwinu

2. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i złożyli ofiarę. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

3. Wszystkim Babciom i Dziadkom świętującym w te dni składamy serdeczne życzenia: obfitości łask Bożych i wszelkiego dobra

4. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Stefanii Kopeć.

5. Dziś odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chętnych naszych parafian. Serdecznie zapraszam wszystkich. Rozpoczniemy wspólna modlitwą do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00

6. Spotkanie scholi w czwartek o godz. 17.00

7. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.00

8. Swoją ofiarę na potrzeby naszego kościoła ostatnio złożyli: Pani Rozmus Maria – 100 zł Państwo Grądzki Józef i Janina Kopeć – 300 zł. Bóg zapłać!

9. Przypominam, że Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę elektroodpadów. W naszej parafii odbędzie ona 25 stycznia. Elektrośmieci zgromadzimy na parkingu przed dzwonnicą od rana do 12.00

10. W dniach 18-25 września organizowana jest diecezjalna pielgrzymka do Fatimy. Zgłoszenia do 28 lutego. Więcej informacji w kancelarii parafialnej.

11. Dziś do „Gościa Niedzielnego” dołączona jest płyta z utworami, które wykonuje Andrea Bocelli

12. W zeszłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Maria Tęcza i śp. Jan Stanisławski. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie!