Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Parafianie w Orszaku Trzech Króli

orszak_trzech_kroli_2017_fot2

Po raz kolejny 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego, odbył się w naszej parafii Orszak Trzech Króli. Wydarzenie zostało poprzedzone Mszą świętą odprawioną przez ks. proboszcza Stanisława, której oprawę muzyczną ubogacił śpiew chóru parafialnego i gra orkiestry dętej. Po zakończonym nabożeństwie wyruszyliśmy do remizy. Pomimo siarczystego mrozu i śliska na drodze, jednak bezpiecznie, bo w asyście straży i głośno, przy dźwiękach orkiestry oraz ze śpiewem kolęd na ustach dotarliśmy do remizy. Tu przyszedł czas na życzenia i wspólne dzielenie się opłatkiem. Następnie rozpoczęło się wspólne kolędowanie. W śpiewaniu kolęd prowadzili nas soliści, grupy śpiewacze i orkiestra. Za wspólnotę rodzinną, życzliwość, otwarte serca i wszelką pomoc w zorganizowaniu i przebiegu tego spotkania serdecznie dziękujemy.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.