Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia w tygodniu 30 Stycznia – 5 Lutego

Parafialna szkoła muzyczna

Poniedziałek ::: 14:45

Spotkanie rady, chóru i orkiestry

Czwartek ::: po Mszy Św. wieczornej

Próba orkiestry (gr. młodsza)

Piątek ::: 14:00

Spowiedź pierwszopiątkowa

Piątek ::: od 15:00

Próba orkiestry (gr. zaawansowana)

Piątek ::: 16:00

Spotkanie Rady parafialnej

Niedziela ::: 14:30

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.