Dziś jest Wtorek, 20 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Czesława, Agnieszki, Mariana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia w tygodniu 9 – 15 Stycznia

Wizyta duszp. (Poddębina)

Poniedziałek ::: od 9:00

Wizyta duszp. (Żarkowina)

Wtorek ::: od 12:00

Wizyta duszp. (Ozgi)

Środa ::: od 12:00

Wizyta duszp. (Zagórcze)

Czwartek ::: od 9:00

Wizyta duszp. (Sobale)

Piątek ::: od 9:00

Wizyta duszp. (Sobolów)

Sobota ::: od 9:00

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.