Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Kolędowanie naszych parafian w Dzikowcu

Dnia 29 stycznia parafianie z Kopci wraz z proboszczem udali się na gminne kolędowanie do Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu. Poza występem naszej orkiestry pod przewodnictwem pani Ewy Śliwińskiej w imprezie udział wzięli chór parafialny, schola oraz nasz najmłodszy solista Wiktor Hopek.

Członkinie Koła Gospodyń z Kopci częstowały przybyłych gości ciastem, a każdy z uczestników otrzymał słodki upominek ufundowany przez naszą gminę. Spotkanie zakończyło krótkie przemówienie pani Bogumiły Kosiorowskiej w którym pogratulowała występującym na scenie i podziękowała wszystkim za przybycie.

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.