Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Kolędowanie naszych parafian w Dzikowcu

Dnia 29 stycznia parafianie z Kopci wraz z proboszczem udali się na gminne kolędowanie do Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu. Poza występem naszej orkiestry pod przewodnictwem pani Ewy Śliwińskiej w imprezie udział wzięli chór parafialny, schola oraz nasz najmłodszy solista Wiktor Hopek.

Członkinie Koła Gospodyń z Kopci częstowały przybyłych gości ciastem, a każdy z uczestników otrzymał słodki upominek ufundowany przez naszą gminę. Spotkanie zakończyło krótkie przemówienie pani Bogumiły Kosiorowskiej w którym pogratulowała występującym na scenie i podziękowała wszystkim za przybycie.