Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2017 r.

1. Dziś zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej

2. We wtorek wypada święto świętych Cyryla i Metodego patronów Europy

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i udekorowali kwiatami. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

4. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Stanisławy Dzióby

5. Szkoła muzyczna w poniedziałek o godz. 14.45. Próba orkiestry w piątek: grupa młodsza o godz. 14.00, grupa zaawansowana o godz.16.00

6. Spotkanie scholii w czwartek o godz. 18.00.Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej.

7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej