Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 19.02.2017 r.

1. Dziś o godz. 17.00 w remizie spotkanie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej.

2. W środę wypada święto Katedry św. Piotra, Apostoła, a w czwartek wspomnienie św. Polikarpa.

3. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i udekorowali kwiatami. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian.

4. Szkoła muzyczna w poniedziałek o godz. 14.45. Próba orkiestry w piątek: grupa młodsza o godz. 14.00, grupa zaawansowana o godz. 16.00

5. Spotkanie scholi w czwartek o godz. 18.00. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej.

6. W czwartek o godz. 16.00 zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne. Zgromadzeni przed naszym Panem obecnym w Sakramencie Ołtarza pragniemy Go uwielbiać, adorować, przepraszać za grzechy i prosić o to, aby rzeczywiście królował w naszych sercach, rodzinach i Ojczyźnie.

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Janiny Tęcza.

8. W Wielkim Poście chcielibyśmy przygotować i przedstawić współczesne misterium męki Pana Jezusa. Z tej racji zapraszam na spotkanie organizacyjne dorosłych i młodzież w środę o godz. 18.00. Potrzebujemy około 25 osób.

9. Ks. proboszcz Michał Łukasik zaproponował możliwość dwóch wyjazdów na wakacje. W dniach od 25 lipca do 2 sierpnia 2017 r. do Neum – Bośnia i Hercegowina. W dniach od 6 do 13 sierpnia 2017r. Jarosławiec. Pełna oferta znajduje się na tablicy w przedsionku kościoła i na stronie internetowej naszej parafii.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.