Dziś jest Poniedziałek, 26 lipca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 26.02.2017 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień modlitw o trzeźwość naszego narodu.

2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian o zatroszczenie się o piękno naszej świątyni.

3. Szkoła muzyczna w poniedziałek o godz. 14.45

4. W środę obrzędem posypania głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Jest to czas przygotowania do obchodzenia Paschy. Msze święte w Środę Popielcową o godz. 9.00 i 17.00. O godz. 16.00 zapraszam na nabożeństwo eucharystyczne w czasie którego będziemy prosili o dobre przeżycie 40 dni pokuty i nawrócenia. W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość. Taca przeznaczona będzie na Caritas.

5. Spotkanie scholi w środę o godz. 18.00

6. W pierwszy piątek tego miesiąca rozpoczynamy nabożeństwa Drogi Krzyżowej. Do chorych udam się od godz. 14.00. Okazja do spowiedzi w tym dniu od godz. 15.30. O godz. 16.15 zapraszam na Drogę Krzyżową dla dzieci i młodzieży, a o 17.30 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Przypominam, że za odprawienie Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Próba orkiestry w piątek: grupa młodsza o godz. 14.00, grupa zaawansowana o godz. 16.00

8. Zapraszam na nabożeństwo Pierwszej soboty miesiąca po Mszy świętej o godz. 17.00

9. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pana Jana Tęczy.

10. Nabożeństwo Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00. Za pobożny udział w tym nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

11. Swoja ofiarę na potrzeby przewidzianych prac w naszej parafii złożyła Pani Józefa Stolarz – 200 zł. Bóg zapłać!

12. W dekanalnym turnieju tenisa stołowego Liturgicznej Służby Ołtarza w kategorii ministranci pierwsze miejsce zajął Oskar Maciąg, a trzecie Jakub Wojdyło. Natomiast w kategorii lektor młodszy czwarte miejsce zajął Dominik Wojdyło. Gratulujemy naszym ministrantom sukcesów.

13. Dnia 21 lutego do domu Ojca odszedł śp. Stanisław Tereszkiewicz