Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 5.02.2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, w piątek świętą Scholastykę.

2. W sobotę z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, przypada Światowy Dzień Chorego. Zapraszam chorych na Mszę świętą z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 16.00. Proszę o tym powiadomić chorych i dopomóc im w dotarciu do kościoła. Okazja do spowiedzi od godz. 15.30

3. Dziękuję za udostępnienie remizy i przygotowanie spotkania grup parafialnych w dniu 2 lutego.

4. Spotkanie scholi w czwartek o godz. 18.00. Zbiórka ministrantów w piątek po Mszy świętej.

5. Szkoła muzyczna w poniedziałek o godz. 14.45. Próba orkiestry w piątek: grupa młodsza o godz. 14.00, grupa zaawansowana o godz.16.00

6. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie świątecznych dekoracji w kościele.

7. Dziękuję Parafianom, którzy posprzątali nasz kościół i udekorowali kwiatami. Zapraszam do zatroszczenia się o naszą świątynie kolejnych Parafian

8. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Marii Kolano

9. Koło Gospodyń informuje, że w dniu 8 lutego w remizie będzie wydawana żywność z Banku Żywności.

10. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.