Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia w tygodniu 27 Lutego – 5 Marca

Spotkanie szkoły muzycznej

Poniedziałek ::: 14:45

Spotkanie scholi

Środa ::: 18:00

Próba orkiestry (gr. młodsza)

Piątek ::: 14:00

Spowiedź pierwszopiątkowa

Piątek ::: od 15:30

Próba orkiestry (gr. zaawansowana)

Piątek ::: 16:00

Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży

Piątek ::: 16:15

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.