Dziś jest Poniedziałek, 28 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Wacława, Tymona, Marka. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2017 r.

1. Dziś dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami.

2. Skorzystajmy z okazji, aby uczestniczyć w nabożeństwach wielkopostnych. Zapraszam na Gorzkie Żale w niedzielę o 15.00. Droga Krzyżowa w piątek 16.16 i 17.30

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian o zatroszczenie się o piękno naszej świątyni.

4. Szkoła muzyczna w poniedziałek o godz. 14.45

5. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św.

6. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 16.00

7. Próba scholi w czwartek o godz. 18.00

8. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Władysława Pyryta

9. Swoja ofiarę na potrzeby przewidzianych prac w naszej parafii złożył Pan Marek Sudoł- 200 zł. Bóg zapłać!