Dziś jest Poniedziałek, 21 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita. Wszystkiego najlepszego!

Drodzy Parafianie i Goście!

drodzy_parafianie_i_goscie

Wielkanoc to czas zwrócenia się ku Jezusowi Chrystusowi, który przez Mękę, Krzyż i Zmartwychwstanie otwiera dla nas bramy nieba. Dziękując Wam za wspólne wędrowanie przez czas Wielkiego Postu, życzę, abyście codziennie doświadczali obecności Zmartwychwstałego Pana. Niech On napełnia Was nowym życiem i pomaga wzrastać do świętości. Razem z Niepokalaną Maryją jako Wspólnota parafialna trwająca przy Jej Sercu, radujmy się ze Zwycięstwa, które staje się naszym w Chrystusie Panu. Niech On odnowi w nas wiarę, nadzieję i miłość. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania!