Dziś jest Poniedziałek, 08 marca 2021 r. Obchodzimy imieniny: Beaty, Wincentego, Jana. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Drodzy Parafianie i Goście!

drodzy_parafianie_i_goscie

Wielkanoc to czas zwrócenia się ku Jezusowi Chrystusowi, który przez Mękę, Krzyż i Zmartwychwstanie otwiera dla nas bramy nieba. Dziękując Wam za wspólne wędrowanie przez czas Wielkiego Postu, życzę, abyście codziennie doświadczali obecności Zmartwychwstałego Pana. Niech On napełnia Was nowym życiem i pomaga wzrastać do świętości. Razem z Niepokalaną Maryją jako Wspólnota parafialna trwająca przy Jej Sercu, radujmy się ze Zwycięstwa, które staje się naszym w Chrystusie Panu. Niech On odnowi w nas wiarę, nadzieję i miłość. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania!

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby