Dziś jest Wtorek, 22 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2017 r.

1. Dzisiejsza taca zostanie przeznaczona na KUL

2. Trwa Oktawa Wielkanocy, która zakończy się w najbliższą niedzielę Świętem Miłosierdzia Bożego. W tym dniu proszę, aby dzieci przyniosły swoje skarbonki. Do puszek będziemy zbierać na wsparcie poszkodowanych w wyniku działań wojenny w Syrii.

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian o podjecie troski o naszą świątynię.

4. Nie ma w tym tygodniu próby scholi i zbiórki ministrantów

5. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 17.00

6. Próba orkiestry w piątek o godz. 14.00 grupa młodsza, o 16.00 grupa zaawansowana

7. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

8. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pana Mariana Ozgi

9. Swoja ofiarę na potrzeby prac w naszej parafii złożył Państwo Katarzyna i Eugeniusz Tęcza – 200 zł, Marta i Jan Kaczorowscy – 300 zł, Zuzanna i Stanisław Kopeć – 400 zł; Pan Kaczorowski Kamil – 100zł; rodz. Kopciów – 300 zł i rodz. Tereszkiewicz – 500 zł. Bóg zapłać!