Dziś jest Sobota, 28 listopada 2020 r. Obchodzimy imieniny: Lesława, Zdzisława, Stefana. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 2.04.2017 r.

1. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych Parafian o podjecie troski o naszą świątynię.

2. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św.

3. Próba scholi w czwartek o godz. 16.00

4. Nabożeństwo eucharystyczne w Pierwszy Czwartek miesiąca o godz. 17.00

5. Z przedświąteczną posługą sakramentalną do chorych udam się w piątek od godz. 14.00. Proszę zgłaszać swoich chorych w zakrystii.

6. W piątek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam wszystkich na Drogę Krzyżową ulicami Kopci. Proszę zabrać ze sobą świece. Nie będzie Drogi Krzyżowej dla dzieci.

7. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Obchodzimy pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Na Mszy św. o godz. 11.00 uroczysta procesja z palmami.

8. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Zofii Kopeć.

9. Swoja ofiarę na potrzeby prac w naszej parafii złożył Pan Józef Kopeć – 300 zł. Bóg zapłać!

10. Zachęcam do nabywania baranków i prasy katolickiej.

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może jednocześnie znajdować się 23 osoby