Dziś jest Sobota, 19 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2017 r.

1. W tym tygodniu obchodzimy: poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, wtorek – święto św. Marka Ewangelisty, sobota – św. Katarzyny ze Sieny

2. W odpowiedzi na wielokrotne wezwania Ojca Świętego Franciszka, decyzją Konferencji Episkopatu Polski dziś odbywa się zbiórka do puszek, jako wyraz solidarności z narodem syryjskim. Od 6 lat w Syrii trwa wojna. Pomocy humanitarnej potrzebuje ponad 13 milionów ludzi, w tym 6 milionów dzieci. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem Caritas Polska.

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę kolejnych parafian o podjęcie troski o naszą świątynię.

4. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 17.00

5. Próba scholi w czwartek o godz. 16.00

6. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.00

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Stefanii Kopeć

8. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyli: Pan Jan Rębisz – 200 zł; Pan Paweł Kwaśnik – 200zl; Pani Janina Majcher – 100 zł. Bóg zapłać!

9. Zapisy dzieci 5 letnich do oddziału przedszkolnego na rok 2017/2018 odbędą się w 24 kwietnia (poniedziałek) w godz. 11.30-12.30 w sali przedszkolnej

10. W dniu 13 maja nasz dekanat organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach z racji uroczystego rozpoczęcia obchodów 100 lecia objawień w Fatimie. Zapisy do soboty włącznie