Dziś jest Poniedziałek, 16 grudnia 2019 r. Obchodzimy imieniny: Albiny, Zdzisławy, Alicji. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia lokalne

Ogłoszenie Nadleśnictwa Kolbuszowa

ogloszenie_nadlesnictwa_kolbuszowa

Nadleśnictwo Kolbuszowa informuje, że planuje wykonać chemiczny zabieg agrolotniczy na terenie leśnictwa Lipnica w terminie od 18 kwietnia do 26 maja 2017r. Powodem przeprowadzenia zabiegu jest zagrożenie drzewostanów sosnowych ze strony szkodliwego owada – osnui gwiaździstej. Dokładne terminy zabiegu będą podawane na stronie internetowej nadleśnictwa. W dniu wykonywania zabiegu zostanie wprowadzony zakaz wstępu do lasu przez ustawienie tablic ostrzegawczych. Po wykonaniu oprysku nie wolno wchodzić na dany teren do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni rośliny. Zbioru owoców runa leśnego można dokonać po upływie 24 godzin od zastosowania środka ochrony roślin. Podpisał Bartłomiej Peret- Nadleśniczy Nadleśnictwa Kolbuszowa.