Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2017 r.

1. We wtorek przypada święto patrona Polski, św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

2. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy świętej wieczornej.

3. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę o posprzątanie rodziny kolejnych parafian.

4. Dziękuję za Marianowi Sudołowi za bezpłatne wykonanie podstawy do figury Matki Bożej Fatimskiej.

5. Stowarzyszenie „NIL” z Kolbuszowej zaprasza osoby szukające pracy, bezrobotne do udziału w projektach. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 17.05.2017r. (środa) o godz. 15:00 w Remizie Strażackiej w Kopciach.

6. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 17.00

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Stanisławy Dzióba.

8. Spotkania formacyjne: czwartek godz. 16.00 – schola, piątek godz. 17.00 – ministranci, orkiestra: grupa młodsza – 14.00, zaawansowana- 16.00

9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu

10. Ostatnio swoje ofiary na inwestycje parafii złożyli Państwo: Janina i Stanisław Pyra – 300 zł, Władysław Żarkowski – 200 zł, Maria i Stanisław Kowal – 200 zł, Wiesław Puzio – 200 zł, Paulina i Grzegorz Żarkowscy – 200 zł. Bóg zapłać!

11. Rozpoczynamy w tym tygodniu prace remontowo – porządkowe przy stodole na placu parafialnym. Zwracam się z prośbą o pomoc: we wtorek – mieszkańców Żarkowiny i Sobolowa, w środę – mieszkańców Zagórcza i Zapola oraz w czwartek (jak trzeba będzie) – mieszkańców Rogacza, Puziów i Podłężniówki. Potrzebujemy każdego dnia ok. 10 osób

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.