Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 28.05.2017 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: jutro – Św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę – święto Nawiedzenia NMP; w czwartek – Św. Justyna; w piątek – Bł. Sadoka i towarzyszy;
w sobotę – Św. Karola Lwangi i towarzyszy

2. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie i udekorowanie kwiatami kościoła. Proszę kolejnych parafian o sprzątania kościoła

3. Zbiórka ministrantów jutro o godz. 17.00

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z III klasy gimnazjum w środę o godz. 19.00

5. Nabożeństwo w Pierwszy Czwartek miesiąca o godz. 17.00

6. Próba scholi w czwartek o godz. 18.30

7. W pierwszy piątek miesiąca odwiedzę chorych od godz. 16.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00

8. Nabożeństwo Pierwszej Soboty miesiąca po mszy św. wieczornej

9. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pana Jana Tęczy. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych

10. Za tydzień zbiórka do puszek na Świątynię Bożej Opatrzności w Warszawie

11. Ostatnio swoje ofiary na inwestycje parafii złożyli Państwo: Wojciech Micek – 300zł, Bronisława Jaskot – 200 zł, Jan Wojdyło – 200zł, od rodz. Czesława Kosek – 300 zł, Leszek Kosek – 200 zł, Józef Maciąg – 200 zł, anonimowy darczyńca – 200 zł. Bóg zapłać!

12. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Płazówki za ogromną pracę wykonaną w parafialnym lesie. Dziękuję Panu Stefanowi Stępniowi za dokumentację i oznaczenie wycinki drzewa, Panu Janowi Zuba za porżnięcie drzewa i pracę w lesie

13. W sobotę proszę mieszkańców Sobali o podjęcie pracy przy stodole