Dziś jest Sobota, 19 września 2020 r. Obchodzimy imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora. Wszystkiego najlepszego!

Ogłoszenia duszpasterskie 30.04.2017 r.

1. Dziś zebranie Rady Parafialnej o 15.30 na plebanii.

2. Jutro rozpoczynamy miesiąc maj, poświęcony chwaleniu Boga wraz z Maryją. Nabożeństwa majowe o 18.30 w dni powszednie, a w niedzielę i uroczystości po wieczornej Mszy św.

3. Wyjazd do Sandomierza na Dzień otwartej furty jutro o godz. 8.30 z parkingu przy dzwonnicy.

4. We wtorek patronuje nam św. Atanazy, w środę NMP Królowa Polski, w czwartek św. Florian, w sobotę święci Filip i Jakub

5. Dziękuję dziewczętom ze scholi za posprzątanie dekoracji świątecznych

6. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę o posprzątanie kościoła Rodziców, których dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

7. Próba scholi w czwartek o godz. 16.00

8. Nabożeństwo eucharystyczne w Pierwszy Czwartek o godz. 17.00

9. W Pierwszy Piątek udam się do chorych od godz. 14.00. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00

10. W niedzielę o godz. 11.00 swoją uroczystość Pierwszej Komunii Świętej przeżyją dzieci klasy III

11. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Teresy Sudoł. Po Mszy zmiana tajemnic różańcowych

12. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyli Państwo: Maria Wojdyło – 200 zł, Henryk Sobolewski – 200 zł, Maria i Marek Kwaśnik – 200zł, Katarzyna i Łukasz Kopeć – 300zł, Rodzina Zubów – 300zł, Ziętek Krzysztof – 400zł, Ziętek Sławomir – 400 zł. Bóg zapłać!

13. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszła śp. Danuta Kosek