Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 7.05.2017 r.

1. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

2. Jutro uroczystość św. Stanisława, patrona Polski i naszej diecezji

3. Zachęcam do uczestniczenia w nabożeństwach majowych, codziennie po Mszy św. wieczorem

4. Składam serdeczne podziękowania za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Proszę o posprzątanie rodziny kolejnych parafian

5. Nabożeństwo eucharystyczne w czwartek o godz. 17.00

6. W sobotę w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II. W Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Sulisławicach będzie uroczyste rozpoczęcie obchodów 100-lecia objawień fatimskich. W programie o godz. 11.00 nabożeństwo różańcowe, o 12.00 Msza Św. i zawierzenie diecezji Matce Bożej. Natomiast w naszej parafii po Mszy św. wieczornej zainicjujemy nabożeństwo fatimskie z procesją. Serdecznie zapraszam!

7. Proszę, aby w przyszłą niedzielę modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża Pani Marii Kolano

8. Ofiary na potrzeby naszej parafii złożyli Państwo: Jan Dul – 200zł, Władysław Kwaśnik – 250zł, Krzysztof Kopeć – 300zł, Wiesław Kopeć – 100zł, Stanisław Żarkowski – 200zł, Jerzy Dziuba – 300zł

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.