Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii

pierwsza_komunia_kopcie2017_fot8

Niedziela 7 maja była szczególnym dniem. Mogliśmy wziąć udział we Mszy Św. podczas której dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęły do serca Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Z tej okazji życzymy dzieciom obfitych Łask Bożych, a Sakrament Eucharystii niech umacnia w Nich wiarę, nadzieję i miłość.

Poniżej kilka fotografii upamiętniających to wydarzenie