Dziś jest Piątek, 16 kwietnia 2021 r. Obchodzimy imieniny: Kseni, Cecylii, Bernadety. Wszystkiego najlepszego!

Oficjalna strona internetowa Parafii pw. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach

Aktualności

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii

pierwsza_komunia_kopcie2017_fot8

Niedziela 7 maja była szczególnym dniem. Mogliśmy wziąć udział we Mszy Św. podczas której dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęły do serca Pana Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie. Z tej okazji życzymy dzieciom obfitych Łask Bożych, a Sakrament Eucharystii niech umacnia w Nich wiarę, nadzieję i miłość.

Poniżej kilka fotografii upamiętniających to wydarzenie

DRODZY PARAFIANIE!

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele może przebywać jednocześnie niewiele osób, nie licząc kapłana i służby liturgicznej. Zachęcam do skorzystania z transmisji nabożeństw w telewizji i w internecie.
Okazji mamy bardzo wiele.

Przypominam, że nadal obowiązuje dyspensa od uczestniczenia we Mszy świętej i możliwość przyjmowania Komunii Świętej duchowej. Umożliwiam także przyjmowanie Komunii Świętej w kościele poza nabożeństwami. Proszę zapoznać się z ogłoszeniami, programem adoracji i poświęcenia pokarmów wielkanocnych. Informacja o nabożeństwach w remizie w Płazówce znajduje się w ogłoszeniach.